Noida, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh
GST No. 09AAAFV3640H1Z7
Call 0804754794579% Response Rate
Send Enquiry





| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Packaging Speed | 1000 Pouch per hour |
| Automation Grade | Automatic |
| Filing Type | Cup Filler |
| Usage/Application | Liquid |
| Packaging Type | Bags |
| Pouch Capacity | 200 grams |
| Pouch Length | 2 inches |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 440 V |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Packaging Speed | 500 Pouch per hour |
| Automation Grade | Automatic |
| Filing Type | Cup Filler |
| Usage/Application | Powder |
| Pouch Capacity | 200 grams |
| Pouch Length | 4 inches |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 440 V |
View Complete details

View Complete details