Noida, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh
GST No. 09AAAFV3640H1Z7
Call 0804754794579% Response Rate
Send Enquiry





| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | Ved Engineering |
| Automation Grade | Automatic |
| No. Of Compressor | 2 |
| Warranty | 1 Year |
| Frequency Hz | 50 Hz |
| Mounting | Floor Mounted |
| Phase | Three Phase |
| Power Source | Electric |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Capacity | 8 TR |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | Ved Engineering |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Warranty | 1 Year |
| Frequency Hz | 50 Hz |
| Mounting | Floor Mounted |
| Country of Origin | Made in India |
| Phase | Three Phase |
| Voltage | 440 V |
View Complete details